ورق پوشش سقف کالزیپ :

پوشش یکپارچه سقف ایستادرز نوژان (کلزیپ) باقابلیت تولید و اجرای سقف های با طول های بلند (بدون محدودیت در طول) یکپارچه و دارای قابلیت فرم پذیری، امکان اجرای پوشش سقف های مختلف با اشکال پیچیده را فراهم کرده است. با استفاده از این سیستم می‌توان پوشش های خاص با اشکال هندسی استوانه ای، کروی، مخروطی و ... را به صورت کاملاً آب بند و عایق حرارتی را اجرا نمود.

روش تولید و کرو ورق آلومینیومی با فرم ایستادرز نوژان:

کویل خام آلومینیوم با عرض سفارشی در محل پروژه داخل دستگاه رول فرمینگ ( کلزیپ) که داخل کانتینر و قابل حمل به محل پروژه است گذاشته و کویل خام توسط غلطک هایی که در دستگاه موجود است نهایتا به فرم نهایی مطابق شکل تولید می‌شود.

منبع: ایستادرز نوژان

نحوه پوشش سقف کالزیپ ( فلکس زیپ ) که به کلزیپ نیز معرفی می شود در شرکت نوژان به شرح زیر هست:

این پوشش سقف در اصل همان پوشش هست.

ولی با نام تجاری کالزیپ یا کلزیپ نیز ارایه می شود .

در روش اجرای پوشش سقف های ایستادرز با تغییراتی با نام تجاری جدید در بازار ارایه می شود.

ممکن هست پس از نگارش این مطلب چند نام تجاری دیگر نیز اضافه شده باشد.

شرکت نوژان نیز یکی از ارایه دهندگان این نوع پوشش ( سقف بمو ) می باشد.

این پوشش بدلیل خاصیت های آن مورد توجه سازندگان سازه های خاص می باشد و جزء اولویت ها هست.

پوشش یکپارچه سقف ایستادرز نوژان باقابلیت تولید و اجرای کلزیپ برای سقف های با طول های بلند (بدون محدودیت در طول) می باشد.  کالزیپ به صورت یکپارچه و با قابلیت بالای فرم پذیری، امکان پوشش سقف های مختلف با اشکال پیچیده را فراهم کرده است.

با استفاده از سیستم کلزیپ می‌توان پوشش های خاص با اشکال هندسی استوانه ای، کروی، مخروطی و … را به صورت سقف یکپارچه کالزیپ اجرا نمود.

و در زیر پوشش  کلزیپ نیاز به نازک کاری نیست و قایل اجرای مستقیم روی سازه را دارد.

همچنین الحاقات جذاب این نوع پوشش کالزیپ نیز باعث کاربردی بودن آن در همه سازه ها می باشد.

سقف کالزیپ ( کلزیپ )
( کالزیپ )

ورق لایه زیرین در پوشش کالزیپ موجب ایجاد بستری مناسب جهت تردد بر روی سقف کلزیپ هست.

مزیت دیگر سهولت در اجرای لایه های دیگر پوشش هست. که  در سقف های ایستادرزجهت نگه داشتن عایق های حرارتی و رطوبتی استفاده و نصب می‌شود.

قیمت پوشش سقف کلزیپ (زیپ پانل) : در خصوص قیمت این نوع پوشش با توجه به مورد می توان قیمت ارایه داد و قیمت واحدی در این خصوص وجود ندارد. ولی ما کیفیت کار و قیمت را تضمین می نماییم.

 

انواع مقاطع لایه زیرین در پوشش کلزیپ: ورق با مقطع ذوزنقه گام کوتاه ورق با مقطع ذوزنقه گام بلند (با ارتفاع 6 تا 6.5 سانتی متر) ورق با مقطع سینوسی در این پوشش کالزیپ می تواند استفاده شود.

لایه زیرین کلزیپ می‌تواند از دو نوع آلومینیوم و گالوانیزه  به صورت بی رنگ یا رنگی در سقف های لایه بندی کلزیپ ( لایه بندی کالزیپ )مورد استفاده قرار گیرد. ما در اینستاگرام : نوژان

Call Now Button