در ابتدا یک آشنایی کلی با سیستم ایستادرز بصورت اجمالی داشته باشیم:

باید بگوییم سیستم سقف یکپارچه منعطفی که قابلیت قوس پدیری را دارد که نیاز به زیر سازی ندارد قابلیت اجرای روی پوشش بام فرسوده قبل را دارد و همچنین عایق حرارتی ، رطوبتی و صدا نیز هست و یک مزیت مهم آن قابلیت بدون محدودیت طول هست مانند استخر ها و سالن ها و همچنین برای سقف دهانه های بزرگ نیز قابل استفاده هست.

اگر بخواهیم به ویژگی های سیستم ایستادرز اشاره کنیم می توان گفت:

مهمترین قابلیت پوشش نهايي بدون استفاده از پيچ و پرچ هست همچنین قابليت توليد و اجراى سقف هاى با طول بلند به صورت پوشش يكپارچه را دارد که موجب ١٠٠٪ آب بندی سقف هست و همچنین قابليت پوشش انواع طرح هاى هندسى  زیبایی خاصی به سازه نهایی میدهد و در عین حال تنوع در رنگ ، طول عمر بالا، مقاوم  بودن در برابر خوردگى و بارهای وارده این پوشش را برای استفاده در سازه های نوین و زیبا رقیبی بی بدیل ساخته است این پوش در عین حال کم وزن و سبک نیز هست.

شرکت نوژان مجری پوشش ایستادرز می باشد.

این پوشش با نام های مختلفی در شرکت ها مثل زیپ پانل ، زیپ تک ، کالزیپ ، کلزیپ و سقف بمو ارایه می شود که همگی سیستم ایستادرز را ارایه میدهند و نام تجاری متفاوتی دارند.

اگر درخصوص قیمت سقف ایستادرز (زیپ پانل ، کلزیپ ، زیپ تک ، بمو ) سوالی داشته باشید باید بدانید قیمت اجرای این سقف بنا به متریال و تیم اجرایی و خود پروژه متفاوت خواهد بود و ارزان بودن سقف ملاک مناسبی برای انتخاب پوشش نیست زیرا یک سقف می بایست در تمام عمر سازه خدمات دهی مناسبی داشته باشد و هزینه های سالیانه برای نگهداری عامل مهمی خواهد بود که سقف های ایستادرز این قایلیت را دارا می باشند  اگر در خصوص هزینه و برآورد پروژه خود سوالی دارید همکاران ما در شرکت نوژان آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند با ما در تماس باشید. در پایان شما می توانید مطالب مرتبط در خصوص لایه بندی سقف ایستادرز و لایه های سقف ایستادرز را مطالعه نمایید.
همچنین صفحات زیپ پانل ، کالزیپ و سالن پرورش قارچ نیز منابع مناسبی برای آشنایی با این پوشش سقف به شمار می آیند
با مادر تماس باشید
Call Now Button